تجهیزات آبیاری آریا
خانه / لوله آبیاری قطره ای / فروش لوله های آبیاری قطره ای به قیمت فوق العاده

فروش لوله های آبیاری قطره ای به قیمت فوق العاده

فروش لوله های آبیاری قطره ای با قیمت باور نکردنی به صورت اینترنتی و حضوری در تجهیزات کشاورزی آریا میباشد. این محصول به صورت رولی (200 متری و 400 متری) در وزن های 19، 21 و 24 کیلویی (هر 400 متر) منطبق با استاندارد DIN8074 در فشارهای 6 بار تا 16 بار در مدل لوله پلی اتیلن قطره ای ساده و دریپر سرخود تولید و عرضه می شود.

فروش اینترنتی لوله های آبیاری قطره ای ارزان

کاربرد لوله آبیاری قطره ای

لوله پلی اتیلن LD یا نرم(Low Density)  عمدتاً با قطر ١۶ میلیمتر تولید میشوندو در آبیاری قطره ای مورد استفاده قرار میگیرند. از این لوله ها به عنوان لترال (Lateral) یا لوله های آبده که از لوله های اصلی یا نیمه اصلی منشعب شده، استفاده می گردد. قطره چکان ها بر روی این لوله نصب می شود.
لوله های پلی اتیلن که بیشترین مصرف را در آبیاری های تحت فشار در سراسر جهان دارند جزو بهترین و مقاوم ترین انواع لوله به شمار می روند. این لوله ها جزو لوله های دریپر دار و یا قطره چکانی هستند که آب با فشار کم خارج شده و در پای گیاهان جریان می یابد.

فروش لوله های آبیاری قطره ای به قیمت فوق العاده

مزایایی لوله آبیاری قطره ای

  • این لوله ها نسبت به اشعه های مادون قرمز و ماورای بنفش مقاومت بالایی داشته و رنگ آنها در برابر پرتوهای خورشید ثابت باقی می ماند.
  • این لوله ها دارای انعطاف پذیری بالایی بوده و امکان خمیدگی، شکنندگی، خرد شدگی، ترک خوردگی در آها وجود نداشته و مقاومت بالایی نیز در برابر پوسیدگی دارند.
  • در مجاورت کودهای شیمیایی، مواد اسیدی و بازی چون نیترات ها این لوله ها دچار خوردگی نشده و جریان آب به راحتی و بدون اصطکاک در آنها برقرار میباشد.
  • به دلیل سطح صاف درون لوله امکان گرفتگی لجن و رسوب وجود نخواهد داشت.
جهت خريد و فروش محصولات ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مهندس منصوري
شماره موبایل: 9923966545
کانال تلگرام: keshavrziAriya@
پاسخگویی تلگرام: KhadmatAriya@

مطلب پیشنهادی

قیمت قطره چکان کم فشار برای صادرات

خرید لوله مخصوص آبیاری قطره ای

خرید لوله مخصوص آبیاری قطره ای را در هر قطر و سایزی را به صورت …

دیدگاهتان را بنویسید