تجهیزات آبیاری آریا
خانه / شیر فلکه خودکار / قیمت روز شیر فلکه خودکار برنجی

قیمت روز شیر فلکه خودکار برنجی

برای دریافت قیمت روز شیر فلکه خودکار برنجی با شماره های درج شده در سایت از طریق کانال تلگرامی و شماره های درج شده در سایت تماس حاصل کنید.

قیمت روز شیر فلکه خودکار برنجی

شیر فلکه خودکار برنجی

عملکرد شیر یکطرفه برنجی به صورتی است که آب فقط به یک جهت که روی شیر با فلش نشان گذاری شده است جریان پیدا میکند. شیر خودکار یا شیر اتوماتیک از جمله قطعات مورد نیاز برای نصب انواع پمپ ها است. این قطعه چنان از اهمیت بالایی برخوردار است که در صورت اتصال در جای نادرست و استفاده از جنس نا مرغوب میتواند کارکرد منظم پمپ را تحت تاثیر قرار دهد.

قیمت روز شیر فلکه خودکار برنجی

کاربرد شیر فلکه خودکار برنجی

  • این شیرها در تجهیزات مختلف صنعتی مانند پمپ ها، جک های هیدرولیک، تجهیزات نیروگاهی و صنایع شیمیایی کاربرد دارد.
  • شیر خودکار غالبا در بخش آب گرمکن و کنتور آب مورد استفاده قرار می گیرد.
  • شیر خودکار پیمان مخصوص آبرسانی نفت ، گاز ، هوا و روغن و از سایزها 1/2 تا اینچ و تحمل فشاری کاری تا 16 بار تولید می شود. همچنین شیر خودکار پیمان به صورت دریچه ای می باشد.
  • عملکرد شیر خودکار پیمان به صورتی است که سیستم جریان شیر یکطرفه بین پمپ و کنتور قرار دارد زمانی که پمپ شروع به کار می کند سیال با فشار به جریان در می آید و در زمانی که پمپ خاموش می شود اگر شیر یکطرفه نباشد تمام سیال به پمپ باز می گردد و به پمپ آسیب می زند با وجود شیر یکطرفه در سیستم سیال به پمپ باز نمی گردد.

قیمت روز شیر فلکه خودکار

برای دریافت قیمت روز شیر فلکه خودکار با بهترین کیفیت در تجهیزات کشاورزی آریا از طریق شماره های درج شده و کانال تلگرامی میتوانید مطلع شوید.

جهت خريد و فروش محصولات ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مهندس منصوري
شماره موبایل: 9923966545
کانال تلگرام: keshavrziAriya@
پاسخگویی تلگرام: KhadmatAriya@

دیدگاهتان را بنویسید