تجهیزات آبیاری آریا
خانه / لوله آبیاری / بارانی / قیمت لوله های آبیاری بارانی در بازار

قیمت لوله های آبیاری بارانی در بازار

قیمت لوله های آبیاری بارانی در بازار از نرخ بالاتری برخوردار است ولی در تجهیزات کشاورزی آریا از قیمت بسیار پایینی برخوردار است و شما می توانید از طریق شماره های درج شده در وب سایت با تخفیف ویژه پاییزه می توانید این محصول را خریداری نمایید.

قیمت لوله های آبیاری بارانی در بازار از نرخ بالاتری برخوردار است ولی در تجهیزات کشاورزی آریا از قیمت بسیار پایینی برخوردار است و شما می توانید از طریق شماره های درج شده در وب سایت با تخفیف ویژه پاییزه می توانید این محصول را خریداری نمایید. کاربرد لوله های آبیاری بارانی امروزه به دلیل کاهش سطح آب های زیر زمینی و کاهش هزینه های کارگری کارشناسان ما یک سیستم آبیاری بارانی نیز طراحی نموده اند که در سایز های مختلفی نیز تولید شده است. لوله های آبیاری بارانی یکسری پایه آبپاش، رایزر و آبپاش بر روی آن نصب و راه اندازی می گردد و آبیاری یکنواختی به تمامی محصولات کشاورزی می دهد. مزایایی لوله های آبیاری قطره ای  لوله آبیاری بارانی مقاومت بسیار بالایی در برابر اشعه ماورای بنفش، خوردگی، پوسیدگی، ساییدگی و فشار را دارد. این لوله ها به دلیل صاف صیقلی بودن داخلش مانعه ایجاد رسوب گذاری شده و در انتقال آب اختلال ایجاد نمی کند. ار قیمت پایینی برخوردار است و نصب و راه اندازی آن آسان می باشد. قیمت لوله های آبیاری بارانی برای دریافت قیمت روز لوله های آبیاری بارانی می توانید از طریق شماره های درج شده و کانال تلگرامی تجهیزات کشاورزی آریا از این محصول مطلع شوید.

کاربرد لوله های آبیاری بارانی

امروزه به دلیل کاهش سطح آب های زیر زمینی و کاهش هزینه های کارگری کارشناسان ما یک سیستم آبیاری بارانی نیز طراحی نموده اند که در سایز های مختلفی نیز تولید شده است.
لوله های آبیاری بارانی یکسری پایه آبپاش، رایزر و آبپاش بر روی آن نصب و راه اندازی می گردد و آبیاری یکنواختی به تمامی محصولات کشاورزی می دهد.

مزایایی لوله های آبیاری قطره ای

  • لوله آبیاری بارانی مقاومت بسیار بالایی در برابر اشعه ماورای بنفش، خوردگی، پوسیدگی، ساییدگی و فشار را دارد.
  • این لوله ها به دلیل صاف صیقلی بودن داخلش مانعه ایجاد رسوب گذاری شده و در انتقال آب اختلال ایجاد نمی کند.
  • ار قیمت پایینی برخوردار است و نصب و راه اندازی آن آسان می باشد.

قیمت لوله های آبیاری بارانی در بازار

معرفی لوله های آبیاری بارانی :

لوله های آبیاری بارانی، دارای قابلیت استفاده در سیستم های آبیاری تحت فشار می باشد که اکثر آن ها در سایز ۱۶ میلی متر مور استفاده قرار می گیرند.
این لوله ها به گونه های رلی در ابعاد ۲۰۰ متر و ۴۰۰ متری ارائه می گردند که از سایزهای ۱۹ کیلوگرم، ۲۱ کیلوگرم و ۲۴ کیلوگرم نیز بهره می برند.
فشارهای کاری این لوله های آبیاری تحت فشار به میزان ۶ بار الی ۱۶ بار می باشد. برای همین خاطر هر کدام از این لوله ها با هر ویژگی خاصی متناسب با نیاز ها مانند نوع محصولات و متراژ خاک و غیره انتخاب می گردند.

ویژگی های لوله های آبیاری بارانی :

لوله های آبیاری بارانی، در دو نوع درجه یک و درجه دو ساخته و عرضه می گردند. به این معنی بر اساس کیفیت تقسیم بندی می شوند و بنابراین نوع درجه یک آن دارای کیفیت ساخت بسیار بالاتری می باشد.
خاصیت انعطاف پذیری این لوله ها بسیار بالا است به گونه ای که در برابر خمیدگی، ترک خوردگی، شکستگی و خرد شدن مقاومت بسیار بالایی از خود نشان می دهند.
این لوله ها علاوه بر انتقال آب، دارای قابلیت انتقال سموم و کود های شیمیایی در زمین های کشاورزی می باشند. با این وجود در برابر این مواد اسیدی و قلیایی مرغوبیت عالی دارند.

قیمت لوله های آبیاری بارانی در بازار

دیگر مشخصات لوله های آبیاری بارانی :

لوله های آبیاری بارانی به خصوص در مناطقی قابل کاربرد زیادی هستند که کم بارش و کم آب است. زیرا صرفه جویی قابل توجهی در مصرف آب را فراهم می کند.
همچنین با توزیع فراگیر و همگن بر روی سطح خاک، موجب رشد یکنواخت محصولات زراعی می شود. این لوله ها دارای قابلیت نصب با اتصالات به صورت آسان و در عین حال کاملا بدون نشت می باشند.

محاسن دیگر لوله های آبیاری بارانی :

لوله های آبیاری بارانی، به دلیل سطح صاف و صیقلی، موجب انتقال آب به راحتی و بدون اصطکاک می شود. همچنین مانع از به وجود آمدن رسوبات معدنی و لجن می شود.
این لوله های آبیاری تحت فشار دارای قابلیت نصب در هر زمین و خاک هموار، پستی، بلندی و غیره می باشد و برترین آبیاری ها را فراهم می کند. این ویژگی آبرسانی از طریق این لوله ها می تواند برای انواع نهال میوه ها، گیاهان، گل ها، انواع صیفی جات و غیره باشد.
این لوله در برابر سرمای منفی ۲۰ درجه سانتی گراد و گرمای مثبت ۴۰ درجه سانتی گراد دوام می آورند.

قیمت لوله های آبیاری بارانی در بازار

قیمت لوله های آبیاری بارانی

برای دریافت قیمت روز لوله های آبیاری بارانی می توانید از طریق شماره های درج شده و کانال تلگرامی تجهیزات کشاورزی آریا از این محصول مطلع شوید.

جهت خريد و فروش محصولات ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مهندس منصوري
شماره موبایل: 9923966545
کانال تلگرام: keshavrziAriya@
پاسخگویی تلگرام: KhadmatAriya@

مطلب پیشنهادی

قیمت لوله بارانی 2 اینچ پلی اتیلن

قیمت لوله بارانی 2 اینچ پلی اتیلن

قیمت لوله بارانی 2 اینچ پلی اتیلن را همراه با تخفیف از ما دریافت کنید. …

دیدگاهتان را بنویسید