تجهیزات آبیاری آریا
خانه / لوله آبیاری / قیمت لوله های آبرسانی پلی اتیلن بدون واسطه

قیمت لوله های آبرسانی پلی اتیلن بدون واسطه

قیمت لوله های آبرسانی پلی اتیلن بدون واسطه در سایز های مختلف در تجهیزات کشاورزی آریا موجوی می باشد و شما می توانید بسته به نیازتان این محصول را به صورت اینترنتی و حضوری با تخفیف ویژه زمستانه خریداری نمایید.

کاربرد لوله های آبرسانی پلی اتیلن

لوله های آبرسانی امروزه در انواع مختلفی قبیل: چدنی، آهنی، فلزی، پلی اتیلن و فولادی می باشد که امروزه به دلیل استفاده مکرر از لوله آبیاری و هزینه های گزاف با لوله و تعویض آن کارشناسان این لوله پلی اتیلن آبیاری را با مرغوب ترین کیفیت تولید و روانه بازار کردند و بدین وسیله برای سیسم آبیاری قطره ای، فاضلابی، لوله کشی شهری، روستایی، آبیاری تحت فشار و بارانی بیشترین استفاده را دارد و به دلیل اینکه با مرغوب ترین جنس تولید شده دوام بیشتری در برابر گرما و سرما را دارد و طول عمر طولانی نسبت به سایر لوله ها دارد.

ویژگی های لوله پلی اتیلن آبرسانی

  • لوله پلی اتیلن آبرسانی به دلیل طرح صاف و سیقلی که دارد مانع رسوب گذاری در داخل آن می شود و هیچوقت داخل آن مسدود نمی شود.
  • لوله های پلی اتیلن آبرسانی به دلیل وزن سبکی که دارد محبوبیت زیادی در میان افراد دارد و به راحتی نصب و حمل و نقل می شود.
  • تا طول ۱۲ متر برای لوله های به صورت شاخه و برای لوله های بالاتر از ۱۲۵ میلیمتر و به صورت کلاف های ۱۰۰ متری برای لوله های ۱۲۵ میلیمتر فشار کاری ۱۰ بار و کمتر از ۱۲۵ میلیمتر قابل عرضه می باشند.
جهت خريد و فروش محصولات ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مهندس منصوري
شماره موبایل: 9923966545
کانال تلگرام: keshavrziAriya@
پاسخگویی تلگرام: KhadmatAriya@

مطلب پیشنهادی

قیمت لوله بارانی 1/5 اینچ آسایش آذربایجان

قیمت لوله بارانی 1/5 اینچ آسایش آذربایجان

قیمت لوله بارانی 1/5 اینچ آسایش آذربایجان در فروشگاه منصوری برابر 430000 تومان است.لوله بارانی …

دیدگاهتان را بنویسید