تجهیزات آبیاری آریا
خانه / تجهیزات آبیاری / قیمت فیلتر دیسکی اصفهان پلاست 2 اینچ

قیمت فیلتر دیسکی اصفهان پلاست 2 اینچ

قیمت فیلتر دیسکی اصفهان پلاست 2 اینچ را در نرخ پایین و تخفیف ویژه از طریق فروشگاه آنلاین تجهیزات کشاورزی آریا دریافت کنید.
این محصول برای مصارف آبیاری مختلف قابل استفاده است و دارای عملکرد عالی است.

قیمت فیلتر دیسکی اصفهان پلاست 2 اینچ

 

معرفی فیلتر دیسکی اصفهان پلاست 2 اینچ

فیلتر دیسکی اصفهان پلاست 2 اینچ، با قرار دادن دیسکهای مصنوعی بر روی یکدیگر در یک ستون تشکیل می شود. این دیسک ها به عنوان فیلتر روی هم فشرده می شوند.
در سطح بالا و پایین دیسکها کانالهای نازکی وجود دارد که قابلیت فیلتراسیون سطح میکرون فیلتر را تعیین می کند. این کانالها روی دیسکها جهت مخالف یکدیگر هستند تا یکدیگر را قطع کنند.
وقتی دیسک ها روی هم قرار می گیرند، این کانال ها چندین لایه فیلتر تشکیل می دهند که از یکدیگر عبور می کنند. این محصول گزینه مناسبی برای فیلتر کردن ذرات معلق در آب و میکروب های مختلف می باشد.

کاربرد فیلتر دیسکی اصفهان پلاست 2 اینچ

قابل استفاده در مصارف آب شهری

کاربرد در آبیاری کشاورزی ( قطره ای، بارانی و غیره )

مزایایی فیلتر دیسکی

فیلتر دیسکی نسبت به فیلتر توری از مقاومت و استحکام زیادی برخوردار است. و ظرفیت این فیلتر دیسکی بیشتر بوده و شستشو و نگهداری آن آسان است.

فیلتر دیسکی دارای عمر مفید و طولانی دارد که از لحاظ اقتصادی به صرفه است. این فیلتر ها امکان تمیز شدن سریع و راحت را دارد. و در برابر فشار مقاومت زیادی دارد و فیلتراسیون عمیقی را انجام میدهد.

این نوع فیلتر ها در سایز های مختلفی مانند:1و2و3… تولید می شوند. که سایز آنها بستگی به کیفیت آب و شرایط منطقه مورد استفاده قرار می گیرد.

خرید این نوع فیلتر ها هم از نظر اقتصادی و کیفیت مقرون و به صرفه است. و هزینه نگه داری و تعویض و تعمیر را کاهش میدهد.

فیلتر های دیسکی امکان تمیز شدن سریع وآسان را دارند.

مقاومت زیاد در برابر فشار و عمر مفید طولانی را داراست.

قیمت فیلتر دیسکی اصفهان پلاست 2 اینچ

عملکرد فیلتر دیسکی

همانطور که می دانید وظیفه اصلی فیلتر دیسکی، جداسازی ذرات گرد و خاک و معلق در آب سیستم های آبیاری کشاورزی می پردازد. این محصچل دارای طراحی پیچیده ای نیست و صفحات مشبک توری آن از نوع پلاستیک مرغوب می باشد.

همچنین اجزای سازنده این فیلتر های دیسکی شامل، قسمت تمیز کننده، همزن، قسمت خلاء، شاسی محافظ قطعات، مدیریت کننده و سیستم سرامیکی می باشد. همه ی این اجزا دارای هدف مهم پیش تصفیه آب سیستم های آبیاری مزارع است.

این محصولات انواع مختلفی دارند و از تمام سایز و ابعاد موجود می باشد. فیلتر های دیسکی نصب و راه اندازی فوق العاده ساده ای دارند که راندمان کاری بالایی دارند. همچنین قطعات تشکیل دهنده آن در برابر خوردگی بسیار مقاوم هستند.

 

قیمت فیلتر دیسکی اصفهان پلاست 2 اینچ

ویژگی های دیگر فیلتر دیسکی

دشواری هایی که اکثرا در سیستم های آبیاری تحت فشار کشاورزی قطره ای یا بارانی به وجود می آید بستن روزنه خروجی لوله ها است. این مسدود شدن ها می‌توانند در قطره چکان ها یا آب پاش ها ایجاد شوند.

در نتیجه موجب قطع عمل آبرسانی یا آبیاری بسیار کمی برای محصولات می شود. با این وجود موجب آسیب رساندن جدی به سطوح خاک و محصولات آن می شود. فیلتر دیسکی راه حلی مؤثر و مقرون به صرفه برای حل این مشکلات خواهد بود‌.

عملکرد این محصول به گونه ای است که به حذف ناخالصی های داخل آب می پردازد. در نتیجه روان بودن آبیاری را در همه ی سیستم ها فراهم می کند. قابل ذکر است از این محصول به نام فیلتر ثانویه نیز یاد می شود.

قیمت فیلتر دیسکی اصفهان پلاست 2 اینچ

قیمت فیلتر دیسکی اصفهان پلاست

فیلتر دیسکی اصفهان پلاست دارای عملکرد عالی در فیلتر‌ کردن ذرات معلق و مواد آلاینده در آبیاری ها می باشد که می توانید در انواع مختلف را از طریق وب سایت ما خریداری کنید.

جهت خريد و فروش محصولات ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مهندس منصوري
شماره موبایل: 9923966545
شماره تلفن ثابت: 08736212638
کانال تلگرام: keshavrziAriya@
پاسخگویی تلگرام: KhadmatAriya@

مطلب پیشنهادی

قیمت تجهیزات ابیاری قطره ای در بازار

قیمت تجهیزات ابیاری قطره ای در بازار

قیمت تجهیزات ابیاری قطره ای در تجهیزات کشاورزی آریا نسبت به بازار از نرخ پایین …

دیدگاهتان را بنویسید