تجهیزات آبیاری آریا
خانه / فیلتر دیسکی / قیمت فیلتر دیسکی اصفهان پلاست 3 اینچ

قیمت فیلتر دیسکی اصفهان پلاست 3 اینچ

قیمت فیلتر دیسکی اصفهان پلاست 3 اینچ را در نرخ کاملا پایین با تخفیف ویژه را تنها از فروشگاه آنلاین تجهیزات کشاورزی آریا دریافت‌ کنید.
این محصول جهت کارکردهای مختلف کشاورزی با حذف ریزگرد های معلق در آب بسیار مؤثر است.

قیمت فیلتر دیسکی اصفهان پلاست 3 اینچ

 

عملکرد فیلتر دیسکی اصفهان پلاست 3 اینچ

در فیلتر دیسکی اصفهان پلاست 3 اینچ ، دو روش تصفیه مختلف به طور همزمان انجام می شود. به گونه ای که دیسک داخل فیلتر، تصفیه سطح را به آب منتقل می کند تا که مجموعه گرد و‌غبار ها را از خارج به مرکز منتقل کند.
به همین ترتیب، با توجه به وجود کانال هایی که از یکدیگر عبور می کنند و ساختار آن، یک فیلتراسیون عمق روی مجموعه دیسک انجام می شود. در نتیجه یک فیلتراسیون بسیار مؤثر و دقیق مورد نظر ارائه می شود.

عملکرد این فیلتر دیسکی اصفهان پلاست ۳ اینچ تصفیه آب از آلاینده هایی مانند شن و ماسه، مقیاس های معلق در آب، مواد جامد و غیره است. فیلتر دیسک برای عملکرد آب بر اساس دیسک های مخصوص ساخته شده از پلاستیک با مقاومت بالا.

دیسک ها دارای شیارهایی با عمق خاص هستند. عملکرد این فیلتر به گونه ای است که این دیسک ها فشرده می شوند و به شکل یک استوانه با سوراخ های ظریف که از طریق آن آب تصفیه می شود.
همچنین با فشرده سازی دیسک ها در یک فیلتر مکانیکی، یک عنصر فیلتر تشکیل می شود.
آب آلوده از داخل دیسک ها عبور کرده و تمیز می شود ، در حالی که تمام آلودگی ها و ناخالصی ها بر روی سطح حفظ شده و پس از شستشو از بین می روند.

مزایای فیلتر دیسکی اصفهان پلاست ۳ اینچ

  • فیلتر دیسکی اصفهان پلاست ۳ اینچ برای آبرسانی در زمین های مزارع نوعی فیلتر مکانیکی است که هدف آن تصفیه آب از آلاینده های نامحلول است. این دستگاه ها جایگزین فیلترهای معمولی دیگر شده اند. از آنها در زندگی روزمره و همچنین در حوزه های صنعتی و کشاورزی بسیار استفاده می شود. به عبارتی دیگر فیلترهای دیسکی برای آب، بر خلاف فیلترهای دیگر، با کارایی بالاتر و ظرفیت نگهداری کثیفی عنصر فیلتر شناخته  می شوند.
  • به علاوه این فیلترهای دیسکی برای آب با سادگی در طراحی ، کارایی ، کیفیت بالا و سهولت استفاده شناخته می شوند.
  •  مزایای دیگر این فیلترها نصب آسان آنهاست. این طرح هیچ عنصری در معرض خوردگی ندارد. با توجه به عوامل فوق ، این سیستم قابل اعتماد، بی تکلف و با دوام است.
  • یکی دیگر از مزایای مهم  فیلتر دیسکی اصفهان پلاست ۳ اینچ این واقعیت است که برای آب برای استفاده در سیستم های با فشار بالا (بیش از 10 اتمسفر) مناسب است و طرح در برابر درجه حرارت خورشید مقاوم هستند.
  • جهت تعمیر و نگهداری به هزینه های زیادی نیاز ندارد.
  • دارای عمر طولانی مدت می باشد.

کاربرد فیلتر دیسکی اصفهان پلاست ۳ اینچ

از این فیلتر دیسکی اصفهان پلاست ۳ اینچ به عنوان فیلترهای درشت در حوزه های کشاورزی استفاده می شود. آنها در سیستم های تصفیه آب در‌آبیاری های قطره ای و بارانی بسیار موثر هستند.
از فیلترهای دیسکی برای محافظت از نحوه رشد صحیح گیاهان و میوه های گلخانه ای بسیار استفاده می شود.

قیمت فیلتر دیسکی اصفهان پلاست 3 اینچ

کارکرد فیلتر دیسکی اصفهان پلاست 3 اینچ

فیلتر دیسکی اصفهان پلاست 3 اینچ در مصارف مختلف کشاورزی مورد استفاده قرار می گیرد.
به عنوان نمونه قطره چکان ها که مهمترین عناصر سیستم های آبیاری قطره ای هستند، با گذشت زمان مسدود می شوند. همچنین به دلیل این انسداد در چاله ها، توزیع آب به صورت یکنواخت امکان پذیر نخواهد بود ، بنابراین سیستم آبیاری به طور مؤثر کار نخواهد کرد.
برای جلوگیری از این وضعیت، این سیستم تصفیه ای، جداسازی مواد جامد را تضمین می کند همچنین دارای تحمل فشار تا ۱۰ اتمسفر است.

قیمت فیلتر دیسکی اصفهان پلاست

فیلتر دیسکی اصفهان پلاست در انواع سایز های متفاوت عرضه می گردد که از دوام طولانی مدت بهره می برند. جهت سفارش ارزان قیمت به صورت عمده با شماره های درج شده تماس بگیرید.

 

جهت خريد و فروش محصولات ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مهندس منصوري
شماره موبایل: 9923966545
کانال تلگرام: keshavrziAriya@
پاسخگویی تلگرام: KhadmatAriya@

مطلب پیشنهادی

خرید فیلتر تصفیه 1/5 اینچ

خرید فیلتر تصفیه 1/5 اینچ

خرید فیلتر تصفیه 1/5 اینچ با بهترین قیمت برای شما امکان پذیر است. اگر به …

دیدگاهتان را بنویسید