تجهیزات آبیاری آریا
خانه / آبپاش ضربه ای / قیمت ابپاش بارانی امبو

قیمت ابپاش بارانی امبو

قیمت ابپاش بارانی امبو در تجهیزات کشاورزی آریا از نرخ پایین تری برخوردار است و شما می توانید از طریق شماره های درج شده در وب سایت این محصول را خریداری نمایید.

قیمت ابپاش بارانی امبو

کاربرد ابپاش بارانی امبو

آبپاش آبیاری بارانی آمبو با بهترین کیفیت در سایز های مختلفی از جنس برنج نیز تولید شده است. آبپاش آمبو برای آبیاری و آبرسانی در زمین های بزرگ کشاورزی نیز مورد استفاده قرار می گیرد. آبپاش آمبو دو نوع تمام دور و تنظیمی ( تنظیم شونده ) طراحی شده است.
آبپاش امبو از نوع ضربه‌ای بوده و برای فعالیت‌های زراعی و آبیاری بارانی مزارع کشاورزی مناسب است. در دو نوع تنظیمی و تمام دور تولید می‌گردد. این آبپاش می‌تواند توسط نازل‌های مختلف با قطرهای گوناگون به کار برده شود. آبپاش آمبو مجهز به جت‌شکن (شکستن جت آب خروجی از آبپاش) می‌باشد که قابل تنظیم بوده و باعث می‌شود قطرات آب به شکل یکنواخت و ملایم در سرتاسر شعاع پاشش پخش شوند و زمین را سیراب نمایند.
کشاورزی: آمبو در اصل برای استفاده زراعی ساخته شده است و پاشش یکنواخت و ملایمی را ایجاد می‌نماید. برای آبیاری بارانی زمین‌های زراعی متوسط و بزرگ مناسب می‌باشد و برای استفاده در زراعت‌های گوناگون مناسب است.
آبپاش آمبو از نوع ضربه ای بوده و مناسب برای آبیاری زمینهای کشاورزی و زراعی در دو نوع تمام دور و تنظیمی ( تنظیم شونده ) طراحی شده است. این آبپاش ها از جمله آبپاش های با شعاع پاشش متوسط شرکت سایم Sime ایتالیا است که دارای یکنواختی توزیع آب بالایی می باشد.
آبپاش‌های کشاورزی از جمله تجهیزات سیستم آبیاری بارانی هستند که آب را از لوله‌های انتقال آب گرفته و تحت یک فشار کاری خاص، به صورت یکنواخت بر سطح محصول و خاک می‌پاشند. شاید مهم‌ترین بخش در سیستم آبیاری بارانی آبپاش آبیاری باشند. آبپاش‌ها در فواصل مشخص و با الگوهای از پیش تعیین شده، نصب شده و عملیات آبیاری را انجام می‌دهند. از آنجایی که پاشش آب توسط آبپاش‌ها به شکل قطرات باران است، این روش به آبیاری بارانی معروف بوده و الگوی پاشش برگرفته از الگوی بارش باران است.

مشخصات فنی آبپاش بارانی آمبو

  • شعاع پاشش آمبو : ۱۶ الی ۲۹ متر
  • فشار کار کرد ۱.۵ تا ۵ بار
  • دبی آبپاش آمبو : ۷۶ الی ۴۰۶ لیتر در دقیقه
  • عرضه در دو نوع تمام دور و تنظیم شونده
  • نازلهای گوناگون از ۸ تا ۱۶ میلی متر
  • جنس بدنه از آلومینیوم ، برنج و پلاستیک
  • محل اتصال آب پاش آمبو : سایز ۱/۲ ۱ اینچ ، ماده
  • تولید شده با کیفیت بالا در ایتالیا

قیمت ابپاش بارانی امبو

برای دریافت قیمت روز ابپاش بارانی امبو می توانید از طریق شماره های درج شده و کانال تلگرامی تجهیزات کشاورزی آریا از این محصول به صورت آنلاین مطلع شوید.

جهت خريد و فروش محصولات ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مهندس منصوري
شماره موبایل: 9923966545
کانال تلگرام: keshavrziAriya@
پاسخگویی تلگرام: KhadmatAriya@

مطلب پیشنهادی

خرید آنلاین آبپاش تنظیمی برنجی

خرید آنلاین آبپاش تنظیمی برنجی

آبپاش تنظیمی برنجی جزء پر فروش ترین مدل های لوازم جانبی در کارهای کشاورزی می …

دیدگاهتان را بنویسید