تجهیزات آبیاری آریا
خانه / شیر آب هوشمند / شیر آب هوشمند کشاورزی با قیمت مناسب

شیر آب هوشمند کشاورزی با قیمت مناسب

شیر آب هوشمند کشاورزی با قیمت مناسب و بهترین کیفیت به صورت عمده و خرده از طریق شماره های درج شده در وب سایت می توانید خریداری نمایید.

شیر آب هوشمند کشاورزی با قیمت مناسب

کاربرد شیر آب هوشمند کشاورزی

شیر آب هوشمند یکی از قطعات پر کاربرد در زمینه های کشاورزی می باشد که به سر شیر آب نصب می گردد و این محصول به صورت هوشمند است که شما به راحتی می توانید از طریق اینترنت این دستگاه را به گوشیتان وصل نمایید و به وسیله آن این شیر آب هوشمند را کنترل نمایید.

ویژگی های شیر آب هوشمند کشاورزی

  • شیر آب هوشمند آبیاری مانند یک جعبه طراحی شده که دو عدد کانکتور در دو سر آن قرار گرفته است.
  • جنس بدنه این شیر آبیاری هوشمند از آلومینویم می باشد و دارای یک درپوش پلاستیکی سیاه است.
  • این محصول بسیار سبک و راحتی طراحی شده که به راحتی بر روی شیر آب نصب می گردد.
  • این شیر هوشمند با باطری کار می کند که می توانید قسمت جلوی آن را را باز نگه دارید و باطری را عوض نمایید.
  • در زمانی که بارندگی است این شیر آبیاری به صورت خودکار به تاخیر می اندازد.
  • این دستگاه بلوتوث دار است و از طریق این دستگاه و گوشی می توانید اتصال پیدا کنید که قابیلت نصب و راه اندازی آن بسیار آسان است.

شیر آب هوشمند کشاورزی با قیمت مناسب

لزوم استفاده از شیر آب هوشمند کشاورزی :

آبیاری یکی از معیارهای کارایی و کیفیت محصولات در کشاورزی است.
توسعه تکنولوژی، تکنیک های کشاورزی آگاهانه به کشاورزان ما این امکان را می دهد که با صرفه جویی در آب، زمان، انرژی و نیروی کار آبیاری کنند. یکی روش های آبیاری نسل جدید که بهره وری خاک های ما را افزایش می دهد، استفاده از شیر آب هوشمند است که به ویژه در کشاورزی و گلخانه ای مورد استفاده قرار می گیرد.
هنگامی که آبیاری ناکافی یا زیاد، تهویه ناکافی در کشت گلخانه ای وجود دارد. تلفات محصول، کندی رشد، رشد علف های هرز و بیماری های محصول قابل مشاهده است. می‌توانیم با این شیر های هوشمند کشاورزی برای عملکرد بهینه و رشد مناسب گیاه اقدام کنید و حاصلخیزی خاک خود را افزایش دهید.

شیر آب هوشمند کشاورزی با قیمت مناسب

مزایای شیر آب هوشمند کشاورزی :

کاهش نیروی کار:

از آنجایی که استفاده از شیر اب هوشمند ابیاری نیازی به نظارت مداوم بر پیشرفت یک عملیات آبیاری ندارد، مزایای عالی دارد و می تواند خود سایر وظایف را بدون وقفه انجام دهد. از این رو ابیاری چمن و باغ از طریق این شیرالات سیستمی است که از نظر آبیاری نیازی به زمان و زحمت ندارد.

بهبود سبک زندگی:

این محصولات نیازی به نظارت مداوم بر پیشرفت آب در محفظه های آبیاری ندارد. به گونه ای که آبیاری می تواند دور از محل مورد نظر انجام گیرد‌.

آبیاری به موقع تر: آبیاری  های خودکار در مواقعی که گیاهان به آب نیاز دارند، موجب رشد عالی و بی رویه محصولات و جلوگیری از آسیب رسیدن به آن می شود.

آبیاری دقیق تر:

اتوماسیون سیستم آبیاری از طریق این شیرهای اب هوشمند اجازه می دهد تا آب در مدت زمان برنامه ریزی شده توزیع شود. این معمولاً دقیق‌تر از کنترل دستی است زیرا اگر کاربران پخش جریان آب خیلی دیر یا زود اقدام کنند، ممکن است آسیب های جدی رخ دهد.

کاهش جریان آب و مواد مغذی:

اتوماسیون می تواند با کاهش موثر رواناب از مزرعه به حفظ کود دامی در مزرعه کمک کند. نگهداری کود در مزرعه دارای مزایای اقتصادی و زیست محیطی است.

هزینه کمتر برای وسایل نقلیه مورد استفاده برای آبیاری:

از آنجایی که  استفاده از این شیرالات آبیاری نیازی به کنترل مداوم یک فرآیند آبیاری ندارد، استفاده کمتر از سایر تجهیزات بزرگ فراهم است.

شیر آب هوشمند کشاورزی با قیمت مناسب

شیر آب هوشمند کشاورزی با قیمت مناسب

شیر آب هوشمند کشاورزی با قیمت مناسب را به صورت خرده و عمده از طریق نمایندگی های انلاین فروش تجهیزات کشاورزی اریا خریداری کنید.

جهت خريد و فروش محصولات ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مهندس منصوري
شماره موبایل: 9923966545
کانال تلگرام: keshavrziAriya@
پاسخگویی تلگرام: KhadmatAriya@

مطلب پیشنهادی

خرید شیر 16 ابیاری قطره ای بسته 10 عددی

خرید شیر 16 ابیاری قطره ای بسته 10 عددی

خرید شیر 16 ابیاری قطره ای بسته 10 عددی با بهترین قیمت برای شما امکان …

دیدگاهتان را بنویسید