تجهیزات آبیاری آریا
خانه / فشار سنچ / روغنی / خرید فشارسنج روغنی 10 بار

خرید فشارسنج روغنی 10 بار

خرید فشارسنج روغنی 10 بار از یک فروشگاه معتبر و تخصصی میتواند کیفیت و قیمت این محصول را برای شما تضمین کند. فشار سنج ها یا مانومتر در انواع مختلفی تولید شده و هر کدام کاربرد و ویژگی های خاص خود را دارند. در اینجا به معرفی کامل این محصول میپردازیم:فشارسنج روغنی 10 بار

فشارسنج روغنی چیست و چه کاربردی دارد؟

فشارسنج جهت اندازه گیری فشار به کار میرود. فشار سنج دستگاهی است که با آن فشار گاز محبوس در یک ظرف را اندازه گیری می کنند.

بروردون

مهمترین عامل اندازه گیری فشار لوله بروردون می باشد. یکی از قسمت های مانومتر است که با مقطع تقریبا بیضی به شکل c ساخته شده که یک طرف آن مسدود و طرف دیگر آن به نقطه فشار وصل میشود.

جنس بدنه

بدنه این درجه فشار روغنی از جنس استنلس استیل است. این فشار سنج پیچ نگهدارنده مکانیزم برنجی را برای طول عمر بالا در شرایط کاری خیلی دشوار ندارد اما رزوه برنجی آن آبکاری شده است تا طراحی  آن زیبا باشد.

در این فشار سنج گیج روغنی آن در کارخانه کالیبره شده است .و هیچ دخالتی در کیفیت به برندهای ارزان قیمت بازار نمی دهد. با این حال از همه برندهای دیگر ارزان تر است.

از این فشارسنج علاوه بر بخش های پرمصرف صنعت، برای دستگاه تصفیه آب خانگی نیز کاربرد دارد. گاهی از آن به عنوان فشارسنج دستگاه تصفیه آب استفاده میشود.

 فشارسنج روغنی 10 بار

انواع فشارسنج روغنی 10 بار

1.سنسور فشار مطلق

این مدل سنسور فشار را نسبت به خلاء کامل (۰ psi) اندازه گیری می کند. فشار اتمسفر برابر با ۱۰۱٫۳۲۵ KPa (یا ۱۴٫۷psi) در سطح دریا نسبت به خلأ است.

2.سنسور فشار گیج Gauge

این مدل سنسور در بیشتر موارد برای اندازه گیری فشار به کار می رود. این مدل را می توان برای اندازه گری فشار یک نقطه نسبت به فشار اتمسفریک در نقطه دیگر کالیبره کرد.

3.سنسور فشار خلأ

این مدل سنسور برای اندازه گیری فشارهای کمتر از فشار اتمسفر در یک سیستم به کار می رود.

4.سنسور فشار تفاضلی

این مدل سنسور فشار برای اندازه گیری اختلاف فشار بین دو منبع جداگانه یا دو قسمت متفاوت از یک سیستم به کار می رود.

به عنوان مثال برای اندازه گیری افت فشار در فیلتر روغن از سنسور فشار تفاضلی می توان استفاده کرد.

5.سنسور فشار مهرشده ( sealed )

این سنسور همانند سنسور گیج فشار است با این تفاوت که از قبل توسط سازنده برای اندازه گیری فشار نسبت به فشار سطح دریا کالیبره شده است.

فشارسنج روغنی 10 بار

روش های اندازه گيری فشار

  •  اندازه گیری فشار مقاومتی
  •  اندازه گیری فشار پیزو-مقاومتی
  • اندازه گیری فشار خازنی
  • اندازه گیری فشار با پیزو الکتریک

 

جهت خريد و فروش محصولات ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مهندس منصوري
شماره موبایل: 9923966545
کانال تلگرام: keshavrziAriya@
پاسخگویی تلگرام: KhadmatAriya@

دیدگاهتان را بنویسید