تجهیزات آبیاری آریا
خانه / دسته‌بندی نشده / خرید شیر برقی هوا پنوماتیک

خرید شیر برقی هوا پنوماتیک

خرید شیر برقی هوا پنوماتیک را می توانید به صورت عمده و خرده در تجهیزات کشاورزی آریا از طریق شماره های درج شده در وب سایت تهیه نمایید.

خرید شیر برقی هوا پنوماتیک

شیر برقی هوا پنوماتیک چیست؟

شیر برقی هوا پنوماتیک در سایز های مختلفی با جنس بدنه برنج تولید شده است. این محصول بر روی ورودی لوله های آبیاری نصب و راه اندازی می شود و برای قطع و وصل نمودن جریانات و مایعات بر روی خطوط اصلی و فرعی استفاده می شود
همچنین توسط کنترل های محکم یا تایمر های دیجیتالی کنترل می شود. بر روی این شیر برقی یک کلاهک تعبیه شده که که توسط آن می توانید تمامی سیالات را به صورت دستی قطع و وصل نمایید.

کاربرد شیر برقی هوا پنوماتیک

  • استفاده از آن در پروژه های آبیاری فضای سبز
  • سیستم های آبیاری قطره ای هوشمند
  • در آبیاری گلخانه ها
  • برای خطوط انتقال آب
  • آبیاری زمین های چمن و زمین های فوتبال

خرید شیر برقی هوا پنوماتیک

معرفی بیشتر شیر برقی هوا پنوماتیک :

شیر برقی هوا پنوماتیک از سری‌ دسته شیرآلات پرکاربرد است که از عملکرد مناسبی برخوردار می باشد.
این محصول به واسطه اعمال نیرو موجب تغییر دادن مسیر هوا می شود در نتیجه این امر باز و بسته شدن سیال را با سرعت خیلی بالا می باشد.به طور کلی شیر های هوای پنوماتیک بسته به گزینه مورد نظر دارای اعمال عملیات از دو طریق مختلف طریق دستی و پنوماتیک می باشد.
مدل شیر برقی هوا همانطور که نامش پیداست عمل تحریک و کنترل را از طریق جریان الکتریکی انجام می دهد .

خرید شیر برقی هوا پنوماتیک

عملکرد شیر برقی هوا پنوماتیک :

شیر برقی هوا پنوماتیک، دارای عملکرد خاص و ویژه است. به گونه ای که از طریق جریان الکتریکی موجب ایجاد جریان مغناطیسی در بوبین آن می شود و سپس با اعمال نیرو مسیر مورد نظر در جهت مربوطه شیر را تغییر می دهد.
به عبارتی دیگر از طریق این بوبین شیر است که این وضعیت تغییر پیدا می کند. از این رو کاربرد این دسته از شیر های برقی پنوماتیک فراوان است که برای کنترل و مدیریت وضعیت فشار هوا در خطوط بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. البته همه این کاربرد ها دارای عملکرد خودکار می باشد.

ویژگی های شیر برقی هوا پنوماتیک :

شیر برقی هوا پنوماتیک در انواع سایز و اشکال مختلف ساخته و طراحی شده است که دامنه عملکرد این محصولات باتوجه به مدل مربوطه میان ۲۴ ولت الی ۲۲۰ ولت می باشد.
از همین رو این ویژگی تنوع بسیار زیادی را به این گونه شیرالات داده است تا باتوجه به نیاز مربوطه مدل مناسب انتخاب گردد. از طرف دیگر این محصولات دارای انواع مختلف شیر برقی هوا پنوماتیک یک سو کننده، شیر برقی هوا پنوماتیک کنترل فشار، شیر برقی هوا پنوماتیک کنترل جریان و غیره هستند که از عملکرد قابل اطمینانی بهره می برند.

خرید شیر برقی هوا پنوماتیک

خرید شیر برقی هوا

برای خرید شیر برقی هوا با ارزان ترین قیمت بازار می توانید این محصول را به صورت عمده و خرده از طریق شماره های درج شده در وب سایت در هر کجای ایران هستید بدون واسطه این شیر برقی را سفارش و تهیه نمایید.

 

جهت خريد و فروش محصولات ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مهندس منصوري
شماره موبایل: 9923966545
کانال تلگرام: keshavrziAriya@
پاسخگویی تلگرام: KhadmatAriya@

مطلب پیشنهادی

قیمت شیر یکطرفه برنجی پیمان

قیمت شیر یکطرفه برنجی پیمان

قیمت شیر یکطرفه برنجی پیمان در تجهیزات کشاورزی آریا از نرخ پایین تری برخوردار است …

دیدگاهتان را بنویسید